True

Компанія Wavemed


Wavemed, Італія – нове ім'я на ринку естетичної медицини з 20-річним досвідом створення обладнання для косметології та естетичної медицини.

Власне виробництво та контроль якості

Компанія Wavemed має все необхідне для проектування апаратів, створення власних електронних схем та блоків, збирання та тестування обладнання. Усі етапи виконуються фахівцями компанії Wavemed на власному виробництві компанії Wavemed і лише на території Італії. Розробка власних електронних схем та модулів дозволяє уникнути зайвих витрат та підвищити ефективність обладнання. Інноваційна ідея online контролю за роботою апарату через інтернет дозволяє відстежувати параметри роботи модулів системи та вдосконалювати модулі, підвищуючи їхню ефективність, гарантуючи якість фахівцям та пацієнтам.

 
 
MODULA косметологічна платформа, що розширюється

MODULA платформа, що розширюється


Естетична платформа MODULA від Wavemed може бути розширена будь-яким модулем, що оптимізує ваші інвестиції

Ідеологією компанії є створення платформ, що розширюються, для косметологів, дерматологів, реабілітологів, які можуть поєднувати в собі кілька технологій окремо або працюючи в синергії. Це дозволяє створити своє унікальне поєднання методик в одній системі, щоб оптимізувати інвестиції, а також мати можливість розширити в майбутньому.

ЛАЗЕРИ ДЛЯ ЕПІЛЯЦІЇ ТА IPL

для косметологів та дерматологів

Аппарат IPL

Аппарт IPL від Wavemed – це універсальне рішення, яке розширить спектр процедур для будь-якого бізнесу – від косметолога естетиста до лікаря дерматолога.


  •  Великий розмір кристалу
  •  Охолодження шкіри
  •  Змінні фільтри

для косметологів та дерматологів

Epilaser діодний лазер для епіляції

Діодний лазер для епіляції Epilaser дозволяє проводити епіляцію як в імпульсному режимі, так і безперервного руху. Високий ресурс головки та можливість комплектації насадками з різною довжиною хвилі 760 нм та 810 нм будуть гідно оцінені фахівцями та пацієнтами.


для косметологів та дерматологів

Апарат RF-ліфтингу

Аппарт RF-лифтинга от Wavemed сочетает в себе биполярную и монополярную методики, имеет динамический контроль температуры тела.


  •   Біполярна насадка для обличчя
  •  Монополярна насадка для обличчя
  •  Монополярна насадка для тіла

апарат по тілу

Апарат ультразвукової кавітації

Апарат ультразвукової кавітації на платформі MODULA, що розширюється. Два види випромінювачів з атоматичним калібруванням насадок.


більше результатів

Синергія методик: кавітація + RF-ліфтинг

Модульна система MODULA дозволяє не тільки мати комбінацію кількох методик на одній платформі, але також поєднувати кілька видів впливу в одній процедурі для більшої ефективності процедур.


Поєднання монополярного RF-ліфтингу з ультразвуковою кавітацією в одному випромінювачі дозволяє досягти великих результатів і вдвічі скоротити тривалість процедури.

Поєднання кавітації та RF-ліфтінга в одній системі Modula

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.