True

Компанія ISOCELL


ISOCELL, французька біотехнологічна компанія, що базується в Парижі, яка понад 15 років спеціалізується на розробці засобів для захисту від оксидативного стресу та вивчення його впливу на старіння шкіри та організму загалом.

ISOCELL є лідером у галузі наукових та клінічних досліджень антивікових добавок з натуральних інгредієнтів.

ISOCELL працює більш ніж у 30 країнах, включаючи Японію, Корею, Китай, Канаду, США, Мексику, Індію... і підтримує особливі партнерські відносини для розробки GliSODin як натуральні харчові добавки не тільки для дерматології, але й для кардіології та імунології.

Isocell Фоанція виробник GliSODin

Glisodin лого


Перша ефективна форма супероксиддисмутази для перорального застосування

GliSODin® – перша запатентована форма пероральної біоактивної супероксиддисмутази (СОД). Цей продукт створений з екстракту дині, багатого на супероксиддисмутазу і пшеничного протеїну, гліадину, який зберігає антиоксидантну активність СОД і дозволяє йому діяти в організмі. GliSODin® забезпечує профілактичну дію проти окислювального стресу, зменшуючи його вплив на деградацію ДНК та окислення клітинних мембран.

Лінія продуктів GliSODin

Лінія GliSODin складається з кількох продуктів, спрямованих на вирішення окремих проблем та станів шкіри.

упаковка GliSODin Skin Brightening

Покращення тону шкіри

GliSODin Skin Brightening

Прийом GliSODin® Skin Brightening допомагає уникнути пігментації. День за днем ваша шкіра відновлює свою красу, сяйво, вирівнюється тон шкіри. GliSODin® Skin Brightening сприяє швидшому відновленню шкіри після лазера або пілінгу та знижує ризик післязапальної гіперпігментації.

Для захисту та підтримання здоров'я шкіри

GliSODin General Health

Сонце, забруднення; щодня організм піддається впливу факторів навколишнього середовища, які викликають стрес та вироблення вільних радикалів. Коли вільні радикали виробляються надміру, а системи антиоксидантного захисту придушуються, це призводить до окислювального стресу, який у довгостроковій перспективі може сприяти розвитку запальних або дегенеративних процесів. Це призводить до погіршення здоров'я та нерівномірного тону шкіри.

упаковка GliSODin Strengthen Body
упаковка GliSODin Anti-Aging

Профілактика та боротьба зі старінням

GliSODin Anti-Aging

GliSODin® формула проти старіння зміцнює та спрощує догляд за шкірою. Подібно до сироватки, що забезпечує концентровані антиоксидантні властивості для місцевого захисту та омолодження шкіри, цей нутрікосметичний засіб містить необхідні поживні речовини, які зміцнюють і захищають шкіру зсередини. Крім того, підвищується здатність організму боротися з окислювальним стресом та уповільнюються процеси старіння.

Ефективність GliSODin

Клінічна ефективність GliSODin


Порівняльна оцінка ефективності GliSODin® Anti-Aging у поєднанні з ретинолом

Комбінація GliSODin® з тазаротеном посилює дію тазаротену, дійсно посилює дію GliSODin® для досягнення оптимальних результатів. Деякі показники, такі як зменшення виразності зморшок та ознак фотостаріння, покращуються у 3 рази, а гідратація та еластичність – у 6 разів після 3 місяців прийому добавок.

БАДи GliSODin продаються фахівцям, які пройшли навчання по роботі з продукцією. Зв'яжіться, будь ласка, з нами за телефоном (044) 247-0985 або заповніть форму нижче і наш менеджер зв'яжеться з вами.

Ви можете купити оригінальні БАДи для шкіри GliSODin в нашому інтернет магазині за посиланням нижче.


www.gloricor.com.ua

Напишіть нам

Дякуємо за ваше повідомлення

Наша команда зв'яжеться з вами як тільки зможе.
А поки запрошуємо вас відвідати наш веб-сайт.

менеджер жінка

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.