True
лазер NeoNail
компактний і довговічний

NeoNail лазер для лікування оніхомікозу

980 нм 

Ідеальна довжина хвилі довжина хвилі проникає глибоко в шкіру і через нігтьову пластину.

Порт для калібрування: лазер обладнано пристроєм для первірки потужності для ефективних і безпечних процедур.

Довговічність: датська якість і довговічність дозволить довго використовувати лазер без додаткових витрат на ремонт.

Лазерне лікування оніхомікозу

Лазерне лікування грибка нігтів є сучасним напрямом дерматології, який дає надію багатьом пацієнтам, які страждали на цю патологію. Перевагою лазерного лікування грибка нігтів є абсолютна безпека процедури, відсутність токсичної дії на організм та висока ефективність у порівнянні з іншими методами лікування. Ефективність лазерного лікування оніхомікозу становить від 75%, що вище за існуючі методики.


Механізм дії лазера при оніхомікозі

Промінь лазера NeoNail глибоко проникає в нігтьову пластину, досягаючи матриксу нігтя. Під дією променя лазера грибок руйнується в нігті і з відростання ніготь росте здоровим. Лікування проводять курсом з інтервалами від 2 до 4 тижнів. Кількість процедур індивідуально і залежить від зони, давності захворювання та швидкості зростання нігтів. Зазвичай курс лікування грибка нігтів рук потрібно 4 процедури, а лікування грибка нігтів ніг може знадобитися понад 4 процедур. Лікування проводиться без застосування таблетованих засобів.

Процедура проходить комфортно, пацієнт відчуває інтенсивне тепло в нігтях. Нігтьова пластина залишається непошкодженою і не потребує спеціального догляду. Пацієнт після процедури лазерного лікування грибка нігтів відразу може повернутися до повсякденної активності.

Лазер NeoNail

Лазер NeoNail має компактний дизайн та оптимальну довжину хвилі для глибокого впливу на уражений ніготь. Зручне та просте меню користувача лазера дозволяє зберігати необхідні протоколи лікування та швидко переналаштовувати лазер, залежно від типу ураження та індивідуальної чутливості пацієнта.

Вбудований калібрувальний порт дозволяє контролювати потужність лазера та проводити діагностику оптики та оптоволокна. Високий ресурс лазера та відсутність витратних матеріалів підвищують рентабельність експлуатації.

NeoNail фото до та після процедур

Фотографії до та після лазерних процедур якнайкраще демонструють ефективність лазера NeoNail.

оніхомікоз до і після лікування лазером NeoNail
Фото до і після 3 процедур лікування оніхомікозу лазером NeoNail. Люб'язно надано Healt&Beauty, Київ.

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.