True

Фракційний лазер для дерматології, гінекології та естетичної медицини


Фракційний лазер - різновид лазерів, що застосовуються в дерматології, які розподіляють вплив на тканини не по всій площі, а у вигляді окремих терапевтичних зон, тобто фракційно.

Фракційні СО₂ лазери


СО₂ лазери за видом взаємодії з тканинами відносять до аб ляційних лазерів. Основною перевагою СО₂ лазера є гемостаз при розрізі тканин та максимальна антивікова ефективність у порівнянні з іншими видами фракційних лазерів. СО₂ широко використовуються в дерматології, хірургії, гінекології, оториноларингології.

Переваги

Висока ефективність

Гемостаз

Компактність

Невибагливість до сервісу

Недоліки

Високий ризик постзапальної пігментації по III-VI фототипам шкіри

Довша реабілітація


Детально - Абляційні лазери

FRx - фракційний CO₂ лазер


CO₂ лазер з оптоволокном і сканером для дерматології та естетичної медицини.

Виробник: MedArt, Данія

Використання оптоволокна для лазерного променя робить роботу на CO₂ лазері надзвичайно легкою і зручною. Лазер обладнаний ергномічним сканером для фракційного омолодження та насадкою для видалення, що дозволяє виконувати повний спектр процедур для дерматології та естетичної медицини.

CO₂ лазер MedArt FRx

INTENZ - фракційний CO₂ лазер


Універсальний хірургічний CO₂ лазер для застосування в дерматології, гінекології та естетичній медицині.

Виробник: MedArt, Данія

CO₂ лазер INTENZ є багатофункціональним хірургічним лазером і може виконувати широкий спектр процедур: 

  • фракційне омолодження
  • шліфування рубців та постакне
  • видалення новоутворень
  • суцільні поверхневі пілинги та глибокі шліфування шкіри
  • омолодження піхви
  • лікування ерозії шийки матки

CO₂ лазер MedArt INTENZ

Ербієві фракційні лазери Er:YAG

 

Ербієві лазери Er:YAG з довжиною хвилі 2940 нм мають високий ступінь поглинання водою, що доволяє випаровувати клітини без прогріву сусідніх клітин - чиста абляція без коагуляції. Ербієві лазери є незамінними, коли необхідна висока точність (лазерні пілінги) або низкий ризик гіперпігментації.

сканер ербієвий лазер ProFractional III

ProFractional III - ербієвий фракційний лазер


Ербієвий фракційний лазер для дерматології та естетичної медицини.

Виробник: Sciton, США.

Ербієвий фракційний лазер ProFractional III використовує випромінювання 2940 нм в абляційному та неабляційному режимах. Це надає унікальну можливість незалежно встановлювати глибину абляції та коагуляції, що є нетиповим для інших ербієвих лазерів.Таким чином, лазер може працювати у режимах чистий ербій, імітація YSGG лазера, імітація СО₂ лазера.

Лазер постачається на платформі JOULE

MOXI - тулієвий фракційний лазер


Тулієвий фракційний лазер для естетичної медицини.

Виробник: Sciton, США.

Тулієвий фракційний лазер MOXI використовує довжину звилі 1927 нм. Використовується в естетичній медицині для покращення стану шкіри та профілактики процесів старіння на початкових етапах - покращує та вирівнює тон шкіри.

Постачається на лазерній платформі mJoule.

тулієвий фракційний лазер MOXI

Гібридні фракційні лазери


Гібридні фракційні лазери, поєднання декількох видів лазерів в одній процедурі. Основна ідея фракційних гібридних лазерів – зробити процедуру такою ж ефективною, як при абляційному фракційному шліфуванні шкіри, але з коротким реабілітаційним періодом, як у неабляційних лазерів. Перевагою гібридного лазера є більш виражені результати за меншу кількість процедур.

гібридний фракційний лазер HALO

HALO - гібридний фракційний лазер


Гібридний фракційний лазер HALO поєднує вплив неабляційного лазера 1470 нм з абляційним ербієвим 2940 нм.

Виробник: Sciton, США. 

Гібридний фракційний лазер HALO дозволяє досягти клінічних результатів як при впливі абляційного лазера, але з реабілітаційним періодом, як у неабляційного лазера. Автоматичне розміщення зон фракційного впливу під час руху сканера, контроль температури шкіри та незалежне регулювання глибини абляції та коагуляції.

Лазер постачається на платформі JOULE

diVa- гібридний фракційний лазер для гінекології


Гібридний фракційний лазер для гінекології diVa поєднує вплив неабляційного лазера 1470 нм з абляційним ербієвим 2940 нм.

Виробник: Sciton, США. 

Гібридний фракційний лазер для гінекології diVa, що має незалежне регулювання глибини абляції та коагуляції до 800 мікрон. Повністю роботизована процедура виключає неоднорідність впливу та дає кращі результати за меншу кількість процедур.

Лазер постачається на платформі JOULE

гібридний фракційний лазер для гінекології diVa

Пікосекундні фракційні лазери


Пікосекундні фракційні лазери - відносяться до нового виду неабляційного омолодження шкіри, яке засноване на LIOB ефекті. Для фракційного пікосекундного омолодження застосовуються олександритові та неодимові лазери. Основною перевагою цих лазерів є відсутність реабілітаційного періоду, що дозволяє пацієнтам не вибувати зі звичного ритму життя.

Пікосекундний фракційний лазер


Пікосекундний фракційний лазер PicoSure з насадкою FOCUS Lens Array проводити процедури омолодження нового рівня без реабілітації.

Як це працює?

Мікролінзи концентрують лазерну енергію в фракційні мікропромені з вищою енергією. Формуючи зони оптичного впливу на шкірі (LIOB). Це призводить до виділення сигнальних пептидів, які запускають процеси регенерації в шкірі без пошкодження тканин та реабілітації.

Пікосекундний лазер PicoSure

Що являють собою фракційні лазери?

Фракційні лазери прийшли на зміну методики суцільного шліфування шкіри як більш прогнозована альтернатива з меншим ризиком побічних ефектів.


Який купити - абляційний чи неабляційний? Види фракційних лазерів.

Фракційні лазери поділяють по впливу на тканини на абляційні та неабляційні.

Абляційні

Максимальна ефективність

Наявність реабілітаційного периоду обмежує попит

Неабляційні

Поступаються абляційним за ефективністю

Майже відсутній реабілітаційний періодАбляційні лазери

Абляційні лазери видаляють (випарюють) м'які тканини. До них відносять СО2 лазери, ербієві лазери, YSGG та тулієві. Відмінність абляційних лазерів полягає в їхньому ступені абляції та коагуляції тканин.


Неабляційні лазери

Неабляційні лазери стали першими фракційними лазерами, які відкрили епоху фракційних лазерів у дерматології. Неабляційні лазери утворюють зони коагуляції тканин, не порушуючи цілісності епідермісу.


Стаття доповнюється...


To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.