True

Апарат ультразвукової кавітації

Modula - платформа, що розширюється

УЗ кавітація з калібруванням частоти фокусуюча та радіарна

37 кГц 

2 маніпули: радіальний і фокусуючий випромінювач


Автокалібрування: автокалібрування частоти випромінювання для ставильних результатів


Вбудовані програми: вбудовані програми для кореції локальних жирових відкладень, корекції целюліту та тонізації шкіри


Платформа, що розширюється: платформа Molula дозволяє комбінувати декілька методик на одній платформі

Апарат ультразвукової кавітації
ультразвуковий випромінювач апарату кавітації

два в одному

2 види випромінювачів

Фокусований та радіарний ультразвук

Фокусуюча насадка призначена для прицільного впливу на локальні жирові відкладення в малих зонах або при горбистій шкірі після ліпосакції.


Радіарна насадка дозволить швидко обробити великі зони.


Принцип дії

Апарат ультразвукової кавітації компанії Wavemed випромінює ультразвукові хвилі в діапазоні частот 37-42 кГц, який найбільше ефективно викликають кавітацію в біологічних тканинах. Завдяки ефекту кавітації відбувається руйнування жирових клітин підшкірної жирової клітковини та зменшення обсягу підшкірного жирового шару.


Контроль частоти ультразвукової кавітації

SCC (Save Calibration Control). У міру експлуатації та зносу випромінювача відбувається зміна частотного діапазону випромінювання. Внаслідок чого випромінювач може випромінювати частоти нижче 37кГц або вище 42кГц, це виходить за діапазон ефекту кавітації в біологічних тканинах. У разі кавітації в біологічних тканинах немає і процедура ліполізу неефективна. Апарат Modula, компанії Wavemed – єдиний у світі апарат, обладнаний системою автокалібрування випромінювача, що продовжує термін служби випромінювача та гарантує ефективність процедур. Система Modula автоматично калібрує випромінювач через кожні 30 годин активної роботи. Якщо діапазон ультразвукових хвиль виходить за межі діапазону ефективної кавітації в біологічних тканинах (37-42кГц), система автоматично коригує частотний діапазон випромінювача. Це продовжує термін служби випромінювача та гарантує ефективність процедур.


Синергія кавітації з RF-ліфітнгом

Відмінною рисою апарату кавітації від Wavemed є можливість одночасного проведення кавітації з RF-ліфтингом, що підвищує ефективність кавітації та підвищує пружність шкіри. Під час процедури кавітації фахівець може встановити необхідну температуру прогріву дерми методом монополярного ліфтингу RF. Один випромінювач є випромінювачем кавітаційних хвиль та радіочастотних струмів! Що скорочує тривалість процедури вдвічі!

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.