True

Олександритові лазери для епіляції

Олександритові лазери для епіляції від провідного американського виробника Cynosure зарекомендували себе високою якістю епіляції та довговічністю.


Олександритові лазери - твердотільні лазери, в яких як активне середовище використовується олександритовий кристал, який випромінює довжину хвилі 755 нм (ближній інфрачервоний діапазон).

Довжина хвилі олександритового лазера 755 нм добре поглинається меланіном, що дозволяє видаляти пігментацію, небажане волосся та татуювання.

Elite iQ лазер для епіляції

Elite iQ

Лазер для епіляції, видалення пігментних плям та судин.

755нм + 1064нм 

Elite Plus лазер для епіляції

Elite Plus

Лазер для епіляції по всіх типах шкіри та по загорілій шкірі.

755нм + 1064нм

Apogee Plus лазер для епіляції

Apogee Plus

Лазер для епіляції за I-IV фототипами шкіри та видалення пігментних плям.

755нм

Різниця між олександритовим та діодним лазером

У чому різниця між олександритовим та діодним лазером?

Діодні лазери з довжиною хвилі 760 нм позиціонуються як доступніша альтернатива олександритовим лазерам, але на жаль це не так. Діодні лазери з довжиною хвилі 760 нм на сьогоднішній день теоретично можуть конкурувати за потужністю з твердотілими олександритовими лазерами. Але їх ціна буде порівнянна з ціною олександритової.


Переваги олександритового лазера

Олександритові лазери на кристалі олександриту мають більшу потужність спалаху, ніж діодні з аналогічною довжиною хвилі, що дозволяє випромінювати потужні та короткі імпульси.

Олександритовий лазер прийнято вважати комфортнішим. Це досягається не стільки за рахунок довжини хвилі 755 нм, скільки за рахунок можливості випромінювання коротшого імпульсу. Короткий імпульс формує меншу зону прогріву і, отже, спричиняє менший дискомфорт. Сьогодні практично можна досягти подібних параметрів з використанням діодних лазерів з довжиною хвилі 760 нм, але це призводить до суттєвого подорожчання діодного лазера, тому він втрачає свою основну перевагу в ціні.


Вам також буде цікаво: 

Лазери для епіляції Діодні лазери для епіляції Неодимові лазери

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.