True

Апарат RF-ліфтингу

Потужна та компактна система

RF ліфтинг з термоконтролем біполярний та монополярний

470 кГц 

3 маніпули: для процедур на всіх ділянках тіла, включаючи зону навколо очей


Потужність 300 Вт: висока потужність дозволяє досягти ефективної температури


Контроль температури: динамічний контроль температури в реальному часі гарантує результати та безпеку процедур


Розширювана платформа: платформа Modula дозволяє комбінувати декілька методик на одній платформі

апарат RF ліфтингу Wavemed
насадки для апарату RF-ліфтінг Wavemed
біполяр і монополяр

Насадки для обличчя та тіла

Поєднує біполярний та монополярний RF

Не варто сперечатися про переваги біполярного або монополярного RF-ліфтингу – компанія Wavemed пропонує вам обидві методики в одному апараті.

Біполярна насадка призначена для процедур делікатних зонах навколо очей і там, де монополярна методика протипоказана.

Монополярна насадка для обличчя дозволить глибоко прогріти нижню та середню третину обличчя.

Монополярна насадка для тіла з потужністю 300 Вт дозволяє швидко та ефективно обробляти великі зони, такі як живіт, сідниці.


Принцип дії RF ліфтингу

Підвищення температури дерми до 40-45 °С викликає скорочення молекул колагену та еластину, що призводить до ліфтингу шкіри. Короткочасне прогрівання дерми також активує фібробласти та стимулює неоколагеногенез, що також призводить до підвищення пружності шкіри протягом 6 місяців після процедури.


Оптимальна частота для апарату RF-ліфтінгу

Апарати для радіочастотного ліфтингу (RF-ліфтингу) та прогріву м'яких тканин мають різні частоти коливання електричних імпульсів від 470кГц (470 тисяч коливань за секунду) до 8МГц (8 мільйонів коливань за секунду). Чим вища частота коливань струму, тим менша глибина проникнення струму. В апараті радіочастотного ліфтингу Venus Wavemed використовується частота 470 кГц, яка дозволяє досягти глибокої дії на тканині. Це дозволяє використовувати систему як у методиках по обличчю, так і по тілу, включаючи синергію.


Монополярні та біполярні радіочастотні струми

Струми радіочастоти можуть використовуватися у двох різновидах: монополярні та біполярні. Монополярна методика використовується більш глибокого прогріву. Біполярні на невеликих ділянках шкіри та на ділянках, де дерма має невелику товщину.


Ефективність радіочастотного ліфтингу залежить від температури прогріву тканин

ATC – AutoTemperatureControl. Як відомо, ефективність радіочастотного ліфтингу залежить від температури прогріву дерми. Оптимальна температура прогріву дерми 42-45 °С. У більшості випадків температуру визначають дистантними інфрачервоними термометрами, які мають похибку вимірювання або за больовими відчуттями пацієнта, що є суб'єктивним критерієм і залежить від індивідуального больового порога пацієнта та досвіду лікаря. Система Modula має убудований датчик контролю температури. Лікар може встановити необхідну температуру прогріву, по досягненню якої система подасть звуковий сигнал і контролюватиме потужність та утримуватиме температуру на заданому рівні!


Синергія радіочастотного ліфтингу з кавітацією

Дозволяє під час процедури поєднувати ультразвукову кавітацію із RF-ліфтингом. Завдяки чому після процедур системою Wavemed не спостерігається «обвисання» шкіри після видалення небажаних жирових відкладень методом кавітації. Під час процедури кавітації фахівець може встановити необхідну температуру прогріву дерми методом монополярного ліфтингу RF. Один випромінювач є випромінювачем кавітаційних хвиль та RF-струмів. Це скорочує тривалість процедури вдвічі!


Апарати Wavemed

Вирішили купити апарат RF-ліфтингу?

Напишіть нам для більш детальної інформації про апарат RF-ліфтингу.

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.