True

MESOFUSION  апарат електропорації та кріотерапії


4 методики в 1 апараті

Незамінний помічник косметолога для догляду за обличчям та тілом. Поєднання найбільш затребуваних методик в одній системі:

  • Ультразвуковий пілінг
  • Електропорація
  • Кріотерапія
Mesofusion апарт електропорації
Насадка для електропорації
Електропорація

Електропорація

Електропорація або безігольна вважається найбільш ефективною неінвазивною (безигольною) системою транспортування активних інгредієнтів до ураженої ділянки. Широко переважаючі системи, такі як іонофорез, сонофорез і навіть звичайна мезотерапія з ін'єкціями завдяки однорідності проникнення продуктів та їх високої концентрації


Ультразвуковий пілінг та сонофорез

Механічне вплив, який видаляє мертві корнеоцити та інші забруднення зі шкіри, одночасно виконуючи ретельне очищення поверхні та пор, а також стимулюючи шкіру, щоб полегшити подальше проникнення активних речовин.


Насадка для ультразвукового пілінгу
Ультразвуковий пілінг
Насадка для кріотерапії
Кріотерапія

Кріотерапія та кріоліфтинг

Кріотерапія дозволяє досягти моментальних результатів, таких як скорочення розширених пір і поліпшення тонусу шкіри, а також запускає регенераторні процеси в шкірі, сприяючи поліпшенню обмінних процесів та живлення клітин шкіри. Протоколи тонізації, лікування пігментації допоможуть вирішувати широкий спектр естетичних проблем шкіри.
Кріотерапія може використовуватися самостійно, з також у комплексному догляді у поєднанні з безін'єкційною мезотерапією та ультразвуковим пілінгом.


Вирішили купити апарат електропорації, кріоліфтингу або УЗ пілінгу?

Ми пропонуємо всі ці 3 методики в одній системі. Напишіть нам щоб дізнатися більше. 

Обладнання для косметології

Жодних обмежень - порівнюйте, комбінуйте та вибирайте оптимальну конфігурацію серед широкого спектру обладнання для косметології.

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.