True

Компанія Buffalo Filter


Компанія Buffalo Filter, США, входить до групи компаній Conmed та є світовим лідером у виробництві обладнання для аспірації хірургічного диму. Наша продукція застосовується для видалення та фільтрації шкідливого диму та/або аерозолів, які утворюються у 95% випадків усіх хірургічних процедур. Доведено, що вміст токсичних газів, живих клітин (включаючи частинки крові) та віруси, всі ці компоненти хірургічного диму можуть бути не тільки причиною подразнення дихальних шляхів та очей, викликати нудоту у лікарів, а також може ускладнювати видимість під час процедури чи операції.

будівля Buffalo Filter

Аспіратори хірургічного диму


Висока потужність та якість фільтрації

Будучи лідером індустрії, Buffalo Filter пропонує передові технології фільтрації хірургічного диму для дерматології та лазерної медицини, гінекології, хірургії, включаючи лапароскопічні методики.

Рукоятки електрохірургічних пристроїв


Зручність та 100% огляд хірургічного поля

Не відволікайтеся від найголовнішого, сталеве доручіть Buffalo Filter. Зручний дизайн ручок для електрохірургічних пристроїв із інтегрованою системою аспірації хірургічного диму забезпечує повний огляд хірургічного поля та видаляє дим у точці його утворення. Незалежно від виробника та моделі вашого електрохірургічного пристрою, з Buffalo Filter ви знайдете своє рішення.

Фільтри для аспіраторів хірургічного диму


Чотириступінчаста фільтрація

Фільтри до аспіраторів диму Buffalo Filter розроблені за технологією ULPA. Це чотирирівнева технологія ультрафільтрації, яка дозволяє затримувати небезпечні речовини та 99.9995% частинок розміром 0,1 мікрона, включаючи віруси. Фільтри оснащені пристроєм RFID, який дозволяє оцінювати ресурс фільтра та проводити своєчасну заміну.

Аксесуари та трубки


Зроблять роботу лікаря комфортною

Серія додаткових аксесуарів для аспіраторів медичного диму: полегшені медичні трубки, адаптери та перехідники, пристрої синхронізації.

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.