True

Змінні фільтри до аспіраторів хірургічного диму Buffalo Filter (ConMed) сконструйовані за технологією ViroSafe, яка крім видалення шкідливих газів забезпечує фльтрацію мікроорганізмів від 0,1 до 0,2 мікрона з ефективністю 99,999%.

Шкідливі гази можуть становити небезпеку для здоров'я персоналу, що зазнає його впливу. Активоване вугілля, яке використовується в евакуаторі диму ViroVac, видаляє органічні токсичні гази дрібніше, ніж водяна пара, що забезпечує оптимальне видалення неприємних запахів.

Якість фільтрації хірургічного диму

Фільтри ViroSafe мають чотирирівневу фільтрацію за технологією ULPA.

  1. Перший рівень фільтрації - префільтр, який видаляє великі частки та рідини.
  2. Другий рівень фільтрації – UPLA фільтр (Ultra Low Penetration Air), захищений патентом (Патент США №5874052). Фільтр затримує частинки та мікроорганізми від 0,1 до 0,2 мікрона з ефективністю 99,999%.
  3. Третій рівень фільтрації – дрібнодисперсне активоване вугілля, спеціально розроблене для Buffalo Filter для видалення та адсорбції неприємних запахів та токсичних газів, що утворюються в процесі горіння біологічних тканин.
  4. Четвертий рівень фільтрації затримує частинки активованого вугілля та запобігає їх попаданню в навколишнє середовище.

Контроль забрудненості фільтрів

Кожен фільтр оснащено безконтактним датчиком, що розраховує рівень забрудненості фільтру та інформує персонал про необхідність своєчасної заміни фільтра.

Моделі аспіраторів диму

лого Buffalo Filter

Детальніше про виробника та продукцію компанії Buffalo Filter, США.

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.