Leaseir DS

Компактний діодний лазер для епіляції Leaseir DS

755 • 810
 • 2000, 4000 Вт
 • "Ноги повністю" за 20-35 хв.
 • Преимущество: компактность

Leaseir MHR

Діодний лазер для епіляції Leaseir MHR

755 • 810 • 1060
 • 2000, 4000, 6000 Вт
 • "Ноги повністю" за 15-35 хв.
 • Преимущество: скорость эпиляции
Подробно 

Leaseir AHR

діодний лазер для епіляції Leaseir AHR

810
 • 2000, 4000 Вт
 • "Ноги повністю" за  25-35 хв.
 • Преимущество: цена 
Подробно 

Epilaser

Epilaser компактний діодний лазер для епіляції

760 • 810
 • 600, 800 Вт 
 • "Ноги повністю" за  60 хв.
 • Преимущество: ценакомпактность
Подробно

Важко обрати необхідну модель? - Подзовніть нам!

(044) 232-57-65 (063) 232-5765

Рубіновий лазер - перший лазер для епіляції

Історично першим лазером для епіляції прийнято вважати рубіновий лазер. Ефект перманентної епіляції був виявлений випадково. Під час видалення невусів рубіновим лазером було помічено припинення росту волосся в зоні процедури. Ошіро описав цей феномен в 1983 році. Лікарів зацікавив цей ефект, що і дало поштовх розвитку напрямку лазерної епіляції, а початком її був рубіновий лазер.

Эпиляція - повне (перманентне) припинення росту волосся на тривалий період, що перевищує тривалість циклу росту волосся.

Принцип лазерної епіляції

Принцип лазерної епіляції описаний в Розширеній теорії селективного фототермоліза і не залежить від типу лазера і довжини хвилі. Принципи цієї теорії поширюються і на діодний лазер.

Під час впливу діодного лазера енергія лазерного променя поглинається меланіном волосся і трансформується в тепло, що призводить до руйнування цибулини і припинення росту волосся. За цим же принципом працюють всі лазери починаючи від перших рубінових, закінчуючи IPL системами і неодимовими лазерами.

 Діодний лазер - в чому секрет популярності в Україні?

До 90-х років для лазерної епіляції на ринку використовувалися твердотільні лазери: олександрітовий, неодимовий. Поява діодних випромінювачів зробила прорив на ринку лазерної медицини і на ринку лазерної епіляції в тому числі.

Переваги діодного лазера і "Золотий стандарт"

Доданий лазер став кроком до компактності лазерних систем, що дозволило скоротити витрати на потужні системи охолодження і силові модулі. Виробники діодних лазерів запропонували ефективну технологію за більш доступною ціною. Це зумовило зростання популярності діодних лазерів в Україні та країнах ближнього зарубіжжя. Якщо ми проаналізуємо ринок Росії, США, Арабських Еміратів, то на подив виявимо, що там найбільш популярні олександритові лазери. Тому формулювання "Золотий стандарт" лазерної епіляції в кожній країні буде свій.

Ціна Входу У Ринок Лазерної Епіляції З діодним лазером У 1,5-2 Раза Нижче, Чим З олександритовис лазером
Якісний Доданий Лазер Працює Без Втручання До Закінчення Терміну Служби Лазерного Випромінювача
Єдиний витратний матеріал - Прозорий Гель Для Проведення Процедури

Що ви ніколи не зможете перевірити при покупці діодного лазера?

Параметри лазера вирішують все!

Оскільки технологія діодних лазерів дещо простіше, в порівнянні з олександритовим і неодимовим лазерами, то природньо, що більша кількість виробників пропонують своє "ідеальне рішення" і звичайно ж пропонують "відмінну якість" за доступною ціною. Але, на жаль покупців, що купили малопотужний лазер і на щастя покупців, які не поскупилися на потужний діодний лазер, не всі лазери для епіляції підходять для нашого ринку. Це призводить до краху процедури лазерної епіляції в клініці. Пацієнт після декількох процедур назавжди "зникне" з клієнтської бази. Але, на жаль, інвестор про це часто не отримає зворотний зв'язок.

Пікова вихідна потужність лазера

Найбільш часта спекуляція на ринку. Тут може вказуватися і пікова споживана потужність, і максимально можлива вихідна потужність. Основний підступ в тому, що покупець ніколи не зможе перевірити потужність свого лазера, оскільки для цього потрібне дороге обладнання, яке може перевищувати вартість недорого лазера. Також пікова потужність без прив'язки до розміру плями лазера і тривалості спалаху не несе ніякої практичної інформації. Детальніше ми цього параметра торкнемося в міфах.

Щільність енергії

Діодний лазер для епіляції

Щільність енергії - це інтенсивність лазерного випромінювання на одиницю площі, вона вимірюється в Дж/см². Це перший параметр, на який необхідно звернути увагу, якщо ви вирішили купити лазер. Згідно клінічних досліджень, щільність енергії нижче 16 Дж/см² є неефективною для лазерної епіляції виняток становлять лише лазер з використанням вакууму, де ефект досягається на менших щільності енергії, але ця методика ефективна не для всіх типів волосся. Зазвичай, для лазерної епіляції по I-III фототипу використовується щільність енергії від 18 до 30 Дж/см².


Зверніть увагу! При збільшенні розміру плями лазера - щільність енергії зменшується в квадраті! Тому діодні лазери, які мають змінні насадки на один і той же випромінювач будуть катастрофічно втрачати потужність на великих насадках.

Тривалість імпульсу - кошмарний сон для діодних лазерів

Здавалося б все просто, вибираємо діодний лазер з щільністю енергії 18-30 Дж/см² і успіх гарантований. Але це не так. Другим критичним параметром успішної епіляції є тривалість імпульсу. Тривалість імпульсу залежить від діаметра волоса і, відповідно до теорії селективного фототермоліза, повинна становити від 10 до 30 мс для якісної епіляції. Доброю ідеєю стандарту якості для діодних лазерів є режим AUTO. В режим AUTO протность енергії в 2 рази більше тривалості імпульсу. Саме таке співвідношення дозволяє нагрівати волосся і мінімально нагрівати сусідні тканини. Наприклад, при випромінюваної енергії 24 Дж/см² тривалість імпульсу в режимі AUTO буде 12 мс, а на 30 Дж/см², складе 15 мс, що як ви бачите вписується в параметри ефективної епіляції, згідно клінічних випробувань.

Как проверить эффективность лазера для эпиляции

Вибираючи діодний лазер для епіляції, перевірте, чи здатний лазер генерувати щільність енергії 18-30 Дж / см² при тривалості імпульсу 10-30 мс. Ви виявите, що для більшості "потужних" лазерів це недосяжні параметри тривалість імпульсу УДТ складати від 40 мс, а в деяких випадках більше 100 мс. Відповідно, якість процедур буде страждати і буде зменшуватися при повторних візитах.

Як вибрати правильну довжину хвилі для епіляції?

Спектр поглинання меланіну на довжині хвилі 755, 810 і 1060 нм

Все починалося з довжини хвилі 810 нм. Перші діодні лазери мали довжину хвилі в діапазоні 800 - 815 нм, але сучасні технології зробили крок вперед і сьогодні діодні лазери здатні випромінювати інші довжини хвиль 755 нм, 760 нм, 940 нм, 1060 нм. Всі вони можуть бути застосовані для лазерної епіляції, але не для всіх типів шкіри.

755 нм - має максимальне поглинання меланіном, тому дозволяє видаляти волосся з малим вмістом меланіну, а саме руді і тонкі каштанове волосся. Але не забувайте лазер повинен випромінювати 18-30 Дж/см² при тривалості імпульсу 10-30 мс. З огляду на, що лазери з довжиною хвилі 755 нм мають велику вартість, як правило пропозиції на ринку матимуть низьку вихідну потужність.

805 нм, 808 нм и 810 нм - найбільш популярні довжини хвиль. Діодні лазери з цими довжинами хвиль не відрізняються між собою за принципом дії. Лазери з цією довжиною хвилі мають оптимальне співвідношення ціна-потужність. Деякі помилково класифікують лазер за цими довжинах хвиль, привласнюючи їм уявні покоління - діодний лазер першого покоління, 4 покоління і т.п.

940 нм и 1060 нм - наближені за дією до неодимовому лазеру. Основною перевагою цієї довжини хвилі є безпека по IV-VI фототипу. З огляду на те, що коефіцієнт поглинання меланіном на 1060 нм приблизно в 3 рази нижче, ніж на довжині хвилі 810 нм, то, відповідно лазер з довжиною хвилі 1060 нм повинен випромінювати щільність енергії від 50 до 90 Дж / см² при довжині ності імпульсу 10-30 мс.

Elite IQ - олександритовий і неодимовий лазер для епіляції

Двох і трьох хвильові діодні лазери для епіляції

Популярною тенденцією на ринку є двох і трьох хвильові діодні лазери для епіляції. Поєднання декількох довжин хвиль має сенс для підвищення безпеки процедури, але на жаль, жоден діодний лазер з 2 і 3 довжинами не може похвалитися своїми робочими параметрами, які могли б забезпечити ефективність, яку можна порівняти з режимом AUTO з використанням однієї довжини хвилі, наприклад 810 нм . Тому на сьогоднішній день висока ефективність двох і трьох хвильові діодних лазерів переоцінена і є маркетинговим прийомом. Виграш тільки в безпеці, але якщо знизити параметри звичайного діодного лазера з довжиною хвилі, ми отримаємо ті ж показники безпеки і, на жаль, відсутність ефективності.

Єдиним прикладом реалізації цієї ідеї є твердотільні олександритовий і неодимові лазери, де використовуються адекватні потужності, наприклад, лазер Elite IQ. У лазері Elite IQ одночасно використовуються дві довжини хвилі 755 нм і 1064 нм, при цьому сумарна щільність енергії імпульсу може становити більше 50 Дж/см² (14 Дж/см² для 755 нм + 40 Дж/см² для 1064 нм).

Теоретично, можливо зробити діодний лазер з такими параметрами потужності, але вартість такого лазера буде дорівнює або навіть перевищувати вартість олександритового і неодимового лазерів. Тому пальма першості технологій двох і трьох хвильові лазери належать твердотілим лазерам. Двох і трьох-хвильові діодні лазерні технології поки не досягли належного рівня потужностей і не становлять конкуренції навіть діодним лазерам з однією довжиною хвилі.

Важко обрати необхідну модель? - Подзовніть нам!

(044) 232-57-65 (063) 232-5765

Leaseir DS

Компактний діодний лазер для епіляції Leaseir DS

755 • 810
 • 2000, 4000 Вт
 • "Ноги повністю" за 20-35 хв.
 • Преимущество: компактность

Leaseir MHR

Діодний лазер для епіляції Leaseir MHR

755 • 810 • 1060
 • 2000, 4000, 6000 Вт
 • "Ноги повністю" за 15-35 хв.
 • Преимущество: скорость эпиляции
Подробно 

Leaseir AHR

діодний лазер для епіляції Leaseir AHR

810
 • 2000, 4000 Вт
 • "Ноги повністю" за  25-35 хв.
 • Преимущество: цена 
Подробно 

Epilaser

Epilaser компактний діодний лазер для епіляції

760 • 810
 • 600, 800 Вт 
 • "Ноги повністю" за  60 хв.
 • Преимущество: ценакомпактность
Подробно
You can compare max 4 products.